Otopark Brandası

Otopark Brandası

Otopark Brandası

Çelik konstrüksiyon sistemli membran branda kumaşı kullanılan ürünümüzdür. Tente veya yanına örülen duvara sabitlenerek montajı yapılır. Rüzgar ve depreme karşı dayanıklı sistem toprak altında kalan ayakları ile betonla sabitlenmektedir. Bir direk özelliği gören sistem darbelere karşı oldukça dayanıklıdır.

Yüksek kalitede her aracın ölçülerine göre el işçiliği ile dikilen iç ve dış alan brandaları. Dolu,yağmur gibi hava şartlarına göre üstün koruma sağlar. İsteğinize göre uygun ebatlarda, renklerde ve dizaynlarda Otoparklarınıza şıklık ve koruma katabiliriz. İstanbul ve çevresinde branda hizmeti veren Yağmur branda, siz müşterilerimize branda’nın en kalitelisini sunmakta. İletişim için; +90 532 604 89 23  Bizi arayın… Portatif Garaj sistemleri açık alanları estetik bir şekilde kapatarak araçların park etmesi için büyüleyici mekanlar oluşturuyoruz.

Otopark Brandası
Otopark Brandası
Otopark Brandası
Otopark Brandası
Araç Koruma Brandası
Araç Koruma Brandası

otomatik araç tentesi
otomatik araç tentesi
garaj tipi araç brandası
garaj tipi araç brandası

Otopark Brandası Çelik Konstrüksiyonlu çadırlar ve tente imalatı Otomobillerinizi bu sistemlerimiz ile güneş ve yağmurun zararlarından koruyabilirsiniz.Sipariş için iletişime geçerek ürünle ilgili detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Otopark ve Garaj Brandası

Otopark Brandası
Otopark Brandası

OTO PARK BRANDASI NASIL YAPILIR ÖZELLiKLERi

Otoparkınızın gölgelendirilmesi için yapılacak işlem ebatlara göre değişmektedir. Kullanılacak branda tipi, alana göre iskelet ihtiyacı olup olmadığı gibi detaylar göz önünde bulundurulur.

OTO PARK BRANDASININ DAYANIKLILIĞI

Oto park brandasında çelik konstrüksiyon sistemli membran branda kumaşı kullanılan ürünümüzdür. Tente yere veya yanına örülen duvara sabitlenerek montajı yapılır. Rüzgar ve depreme karşı dayanıklı sistem toprak altında kalan ayakları ile betonla sabitlenmektedir. Bir direk özelliği gören sistem darbelere karşı oldukça dayanıklıdır.

OTO PARK BRANDASI SİSTEMİ VE KULLANIMI

Oto park branda sistemlerimiz sizin dilediğiniz ölçü ve modellerde tasarlanmaktadır. Estetik bir tasarım da yapılabilir. Yada sade ve ekonomik bir branda sistemi de kurulabilir. Otopark tente sistemlerinde kumaş için renk seçenekleri oldukça fazladır. Dilediğiniz alana uygun renkte otopark güneşlik tentesi yaptırabilirsiniz.

OTO PARK BRANDASI FİYATLARI?

Oto park brandası fiyatları çoğu zaman değişim göstermektedir. Brandanın tedarik edilmesi dolar üzerinden olduğu için, çoğu zaman buraya sabit bir fiyat yazamamaktayız. Bunun yerine telefonunuzdan ” 0 212 557 79 44 ” nolu numarayı tuşlayarak Oto park brandası fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Veya web sitemizin iletişim bölümünde yer alan mail adresinden de Otopark brandası fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yağmur branda iletişim adresleri

Yağmur branda iletişim adreslerinden bizlere ulaşarak teklif alabilir veya ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
+90 532 604 89 23
yagmurtentecom@gmail.com

Hacı Kadın Mah. Atlamataşı Caddesi İ.M.Ç 5 Blok No:5335 Unkapanı / Fatih / İSTANBUL

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Şimdi Ara
Yol Tarifi Al