Kamelya Branda

Kamelya Branda

Kamelya brandası

son zamanlarda sıkça tercih edilen kurulumu ve kullanımı kolay olan branda çeşitlerinden sadece biridir.

Geniş renk seçeneğimiz ve dayanıklı kumaş modellerimiz ile dilediğiniz her tür marka model brandayı firmamızda yaptırabilirsiniz.

Yapacağımız tüm çalışamalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir.

KAMELYA BRANDASI NASIL YAPILIR?

Kamelya brandası Üstü Kapalı Ahşap ya da Demir Malzemeler ile Sabit ve De Monte Olarak İmalatı yapılan Kamelyanın Altın ada Oturma Gurubu bulundurabilir. bulunduğu alana göre : Kare, Dikdörtgen , Altıgen , Sekizgen şekilleri bulunan Yazın Gölgelenmek Kışın Yağmurdan korunmak için kullanılan bir branda‘dır.

KAMELYA BRANDASI NEDEN KULLANILIR?

Kamelya brandası‘nın üstleri kapalı olduğu için sizleri güneşin kavurucu sıcaklığından koruyup ortama ferahlık katacaktır. Hemde kış aylarında dışarıda yağmur yağarken siz ailenizle birlikte kamelyanın altında konforlu saatler geçirebilirsiniz. Ayrıca içerisine özel havalandırma sistemi kurularak ortasına ocak başı (mangal) konularak aileniz ve dostlarınızla beraber eğlenceli vakit geçirip yemeklerinizi bu mangalda pişirip yiyebileceğiniz hoş bir ortam yaratabilirsiniz. Asıl ismi kameriyedir. Fakat halk tarafından kamelya olarak ağızlara yerleşmiştir. Kamelyalar farklı tür ağaçlardan üretilmektedir. Genelde emprenye edilmiş ithal çam ağaçları ile yapılan kamelyalar göze hoş bir görüntü vermektedir. emprenye yapılma amaçlarından ağaçlarda çürüme ve böceklenme gibi sorunları yok edip sağlıklı ve en verimli şekilde kullanmaktır. Ayrıca bu tür kamelyaların bir bakım sürecine girme ihtiyacı bulunmamaktadır. İstatistiklere göre en çok tercih edilmekte olan Beyazbranda Kamelyalar senede bir defa boyası ve bakımlarını yaptırdıktan sonra ilk günkü gibi kullanmaya ve o göz alıcı estetikliğiyle sizlerin ve ailenizin hoşça vakit geçirmesine ortak olacaktır.

KAMELYA BRANDASI ÖRNEKLERİ

Kamelya brandası oldukça fazla renk çeşitliliğine sahiptir. Brandanın en üstüne baskı da yapılabilmektedir.

KAMELYA BRANDA FİYATLARI?

Kamelya brandası fiyatları çoğu zaman değişim göstermektedir. Brandanın tedarik edilmesi dolar üzerinden olduğu için, çoğu zaman buraya sabit bir fiyat yazamamaktayız. Bunun yerine telefonunuzdan ” 0 532 604 89 23 ” nolu numarayı tuşlayarak kamelya brandası fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Veya web sitemizin iletişim bölümünde yer alan mail adresinden de branda fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kamelya Brandası Yapanlar

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle irtibata geçiniz.

Kamelya ve kış bahçelerini şeffaf fermuarlı sistem yada cırt cırtlı sistem kapama ve otomatik kamelya branda ürünleri imalatı yapmaktayız. Bizle iletişime geçerek fiyat alabilir ve keşif talebinde bulunabilirsiniz.

 

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Şimdi Ara
Yol Tarifi Al
HEMEN ARAYIN !