branda

Branda

Branda

Branda çeşitleri, brandaların örnekleri, branda modelleri, istanbul branda, branda fiyatları, balkon brandası, branda kumaşları,

Firmamız Yaygın Servis ağı ile oluşacak arıza veya hasar durumunda çadır veya tente sistemine anında müdale fırsatı sunmaktadır. Fiyat bakımından ve kalite bakımından neden uygunuz ? Biz Tente kumaşları toptan şatışı ve bu ürünlerin imalatını yapmaktayız. Uzman brandacı ekibimizle 7/24 hizmetinizdeyiz.

branda
brandacı

2000’’li yıllarda gelişen ve değişen dünyada yerini alan Beyza Çadır, her geçen gün kendini yenileyerek yurt dışından ithal ettiği brandaları siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Sektöründe her zaman ilklere imza atan Beyza Tente, sunduğu brandaların çeşitleri ile kullanıcılarına geniş yelpazeli seçenekler sunmaktadır. Çoğumuzun tente kelimesiyle aynı anlama geldiğini düşündüğümüz brandanın ne anlama geldiğini belki de bilmeyiz Branda nedir dediğimizde şöyle bir açıklama yapabiliriz : brandalar, daha çok kış hava şartlarında korunmak için polyester kumaş ile oluşturulan ürünlere verilen bir isimdir. Brandalarımız su geçirmez kumaş cinsi, güneş ve ışığa karşı her mevsim koruyucu etkisi ile kapalı alanlar sunarak sizlerin rahatlığı için vardır. Havuzda, bahçede, kafelerde, arabalarda ve daha aklımıza gelmeyen çeşitli mekanlarda ve açık alanlarda faydalanmaya yarayan brandalarımız oldukça kullanışlı olup geniş ürün çeşidiyle müşterilerine tercih genişliği sunmaktadır. Brandalar üzerine folyo yapıştırılabilen mürekkeple baskı tekniği olan dijital baskı yapılarak değişik yazı ve şekiller elde edilebilen plastik malzemelerdir. Branda nasıl yapılır ise imalatımız onu en iyi şekilde müşterilerine sunarak hizmet anlayışına devam etmektedir. Brandayı muşamba türünde, su geçirmez, kalın bez olarak anlatabiliriz ve çeşitli kullanım alanlarına göre değişkenlik göstererek yapımı da değişkenlik gösterir. Müşterilerinin istekleri doğrultusunda alanında uzman kadrosuyla yapımları bizzat firma tarafından yapılmaktadır.

Brandacı

Yağmur Tente İstanbul’da brandacı hizmeti vermektedir.
Şeffaf branda ile kamelya kapama,halı saha brandası değişimi tente kumaşı değişimi,tente tamiri,şantiye çadırı ve depo çadırı imalatı yapmaktayız.
Brandacı denince akla gelen firmamız uygun fiyatları ile Avrupa ve Anadolu Yakasında hizmet vermektedir.

Tenteci

Beyza Tente Olarak sektörde yılların verdiği tecrübe ile şeffaf kapama,şantiye çadırı,halı saha çadırı ,otomatik ve manüel tente sistemleri tören çadırları yaşam ve besi çadırları fuar stand çadırları katlanır ışıklı pergola tente sistemlerinin imalatını yapmaktayız.

Çadırcı

 +90 532 604 89 23

 info@yagmurtente.com

Hacı Kadın Mah. Atlamataşı Caddesi İ.M.Ç 5 Blok No:5335 Unkapanı / Fatih / İSTANBUL

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Şimdi Ara
Yol Tarifi Al
HEMEN ARAYIN !