İskele Brandası

İskele Brandası

İskele Brandası

İskele brandası hem iş güvenliği açısında hemde sağlığınız için yaptırılması gereken branda çeşitlerinden sadece biridir.

Geniş renk seçeneğimiz ve dayanıklı kumaş modellerimiz ile dilediğiniz her tür marka model brandayı firmamızda yaptırabilirsiniz.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adın altında yapılarak güvence verilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular ?

Alacağımız Brandanın Dış cephe montajını yapıyor musunuz ?

-Firmamız dilediğiniz taktirde uzman ekipleri ile koruma brandası  yada gölgeliği montaj etmektedir.

Ürünler Çin malı mı ?

-Başta söylediğimiz gibi tüm ürünler kendi imalatımız dır. Sıkışıklık durumunda çözüm ortaklarımız bulunmaktadır. Fakat bunlar Türkiye üretici firmalarıdır.

İskele Brandası

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

Dilediğiniz her ölçümde branda bünyemizde mevcuttur.

İnşaat Brandası

İnşaat Brandası kullanımı inşaata dış cephe yapılırken yada cephe giydirme, boya badana işlerinde kullanabileceğiniz üründür. İstenilen ebatlarda imalatı yapılabilir. Kalite ve fiyat bakımından oldukça fazla bir şekilde ürün çeşitliliği mevcuttur.

İnşaat Brandası Fiyatları

İnşaat Brandası Fiyatlarımızda indirim vardır. Sektörde yeni çözüm ortağınız olmak için tüm hızımız ile çalışmaktayız. Firmamız inşaat filesi ve brandaları konusunda net bir fiyat vermek için çalışmaktadır.

Fiyat teklifi almak için alt kısımda bulunan alana yada mail adresimize mail göndermeniz durumunda size en yakın zamanda fiyat teklifimizi sunmaktayız. Fiyatlarımız toptan ve perakende olarak verilmektedir. Yüksek metrajlı alımlarınızda piyasaya göre %10 indirime söz veriyoruz. Bunun nedeni üretici ve satıcı firma olmamızdır. Tüm branda kumaşlarında kalite standartlarına uygun üretim yapmaktayız. Kumaşlarımız kalite bakımından sınırlandırılmamıştır. 2 yıl ile 5 yıl arasında garantili kumaşlarımız mevcuttur.

İnşaat İskele Brandası

Tüm iskele brandaları için firmamızla iletişime geçiniz.

Ürünlerimiz toptan ve perakende olarak satılmaktadır.

Fiyatlarımız alacağınız metreye göre değişmektedir.

karpuz tente

Karpuz Tente

Karpuz Tente Yağmur Branda tente sistemleri dilim olması sebebiyle görüntü bakımdan üst kalite bir düzeye sahiptir karpuz tentelerin biden fazla mekana uyumluluğu […]

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Şimdi Ara
Yol Tarifi Al
HEMEN ARAYIN !